• Konya29 °C

YALÇIN DİNÇ

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YALÇIN DİNÇ

TÜRK MİLLETİ AKILLI OLALIM

05 Ocak 2017 Perşembe 15:29

1 Ocak 2017 tarihinde ülkemiz yine bir terör saldırısı ile uyandı. Allah Bu ülkeyi ve bu Müslüman âlemini korusun. 
Artık terör örgütleri ve caniler taktik değiştirmeye başladılar ABD olduğu gibi eline uzun namlulu silahı alan caniler masum insanların üzerine ateş edip öldürüyorlar. 
Bu caniler yabancı uyruklu olduğu söyleniyor bu caniler ülkemize nasıl giriyor bunların takip edildiği bir kurum yok mu? 
Bu ülke Yol Geçen Hanı'mı?
Sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN dediği gibi ''Bu beşler var ya Allah bunların şerrinden esirgesin.''
EY TÜRK milleti. 
Dini. ırkı, soyu, sopu. cinsi ne olursa olsun bu insanlar nasıl yaşarsa yaşasın ne bizi ilgilendirir ne başkalarını herkes yaşantısının sonunda yüce Allah’a hesap verecek hep beraber yasıyoruz bu ülkede. 
Bizim için önemli olan TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN bütünlüğüdür. 
Ey Türk milleti Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir onun için Türkiye Cumhuriyeti nasıl kuruldu kuruluna kadar ve kurulduktan sonra ne badireler atlattı. 
Cumhurbaşkanımızın dediği o beşler var ya, o beşlerden bu ülke çok çekti. 
Ama bu Türk Milleti o beşlere ve yandaşlarına tarihte gösterdi ki Çanakkale geçilmez bu dışarıdan ve içeriden gelecek her türlü tehdide boyun eğmeyeceğini ve bu ülkede kanla boyanan sanlı Türk bayrağının indirilemeyeceğini o beslerin kalbilerinin derinliklerine yazmayı başardı. 
Bunu bilen hainler bu ülkeyi başka yöntemlerle yıkmaya çalışıyorlar. 
Ne yaparsanız yapın, elinizden geleni ardınıza koymayın Allahın izniyle bu TÜRKİYE CUMHURİYETİ bugüne kadar yaşadı ilelebet de yaşayacaktır.  
Ama  biz Türkiye Cumhuriyeti olarak  akıllı olmamız lazım 9  düşünüp bir yapalım ki  hedefi 10 dan vuralım . 
Bağırıp çağırıp dünya ülkelerini kendimize düşman etmeden her türlü bakımdan ekonomik olarak, asker ve polisimizle, silahlarımızla birlik beraberliğimizle ve aklımızla bu ülkeyi ayakta tutarız. 
Önce oturup iyi düşünmeliyiz. Ülke olarak neler yapıyoruz, neler yapmalıyız her şeyden önce su istihbarat teşkilatımızı bir elden geçirmeliyiz.  
15 Temmuzda akşamın saat 21' in de bu ülkede darbe yapılıyor. Cumhurbaşkanına saldırılıyor, halkın üzerine ateş ediliyor, halk sokaklara dökülmese hainler emellerine ulaşacak. 
Türkiye'nin başkenti Ankara da ve birçok ilde bombalar patlıyor yüzlerce masum insan ölüyor.   Şimdi de taktik değiştirip yılbaşın da eğlenen insanların üzerine uzun namlulu silahlarla ateş edip masum insanları öldürmeye başladılar. 
Ne oluyor bu ülkede, ülke; hainlerin, canilerin Yol Geçen Hanı'na döndü. 
Bizim bizden baksa dostumuz yok aklımızı başımıza alalım.   
Son söz: AKILLI OLALIM - AKILLI OLALIM - AKLIMIZI İYİ KULLANALIM.

Bu yazı toplam 1425 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Kadınhanı Sözcü | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim