• Konya29 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SAADET PARTİSİ KADINHANI’NI YÖNETMEKTE KARARLI
22 Şubat 2019 Cuma 21:42

SAADET PARTİSİ KADINHANI’NI YÖNETMEKTE KARARLI

Saadet Partisi Kadınhanı İlçe Başkanı Refik Cancan; partilerinin Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarının listesini İlçe Seçim Kurulu’na teslim ettiklerini ve ilçe halkının takdiri ile Kadınhanı’nı yönetmek için hazır olduklarını belirtti.
Saadet Partisi 31 Mart Yerel Seçimleri’ne resmen hazır. İlçe Başkanı Refik Cancan, partilerinin Belediye Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarının isimlerinin yer aldığı listeyi İlçe Seçim Kurulu’na teslim etti.
Saadet Partisi İlçe Başkanı Cancan, listelerini Seçim Kurulu’na teslim ettikten sonra gazetemize yaptığı açıklamada, 31 Mart Yerel Seçimleri’ndeki iddialarını ortaya koydu.
Cancan, şunları söyledi. ‘’ Saadet Partisi, her dönemde olduğu gibi çizgisinden sapmadan yönetime en samimi şekilde tevazu ve mütevaziliği ile taliptir. Kadınhanı’mızda, şuan da temelsiz iki ayrı cephe açılmış gibi gösterilse de ilçe halkımız her iki cephenin de yönetimdeki yeteneğini ve vasfını tecrübe etmiştir. Saadet Partisi, geçmiş dönemlerdeki yaşattığı tecrübe ile de ilçe halkımızın gönlündedir. Halkımız, bu kıyası en iyi şekilde yaparak bu kısır döngüye bu seçimlerde son verecek ve Saadet Partisi çatısı altında toplanacaktır. Partimize olacak teveccühten şüphemiz yoktur ve bu yönetimi layıkıyla yapacak olan kadromuzda hazırdır.
Belediye Başkanı Adayımız Hüseyin Aydoğdu önderliğindeki listemizi İlçe Seçim Kurulumuza teslim ettik. 31 Mart günü ilçe halkımızın özüne döneceğinden şüphemiz yoktur. İlçemize hayırlı olmasını temenni ederim.‘’
Saadet Partisi’nin İlçe Seçim Kurulu’na verdiği listede şu isimler yer aldı.
Belediye Başkanı Adayı: Hüseyin Aydoğdu.
Belediye Meclis Üyesi Adayları:
1- Alaatttin Karakuş
2- Nevzat Öztürk
3- Mehmet Koç
4- İdris Aydilek
5- Ahmet Erkul
6- Hasan Bozdağ
7- Mustafa Kılıç
8- Hacı Mehmet Özkul
9- Enes Güller
10- Seyit Turhan
11- Ömer Faruk Küçükkahraman
12- Mithat Buluç
13- Bilal Avşar
Kontenjan: Muhsin Ertürk
Kontenjan: Mehmet Tetik
Kaynak: MESTURE DİNÇ
Bu haber toplam 1748 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Kadınhanı Sözcü | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim