• Konya18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Milliyetçi Hareket Partisi 200 Yeni Üyenin Katılım Programı” gerçekleştirildi.
31 Aralık 2019 Salı 12:50

“Milliyetçi Hareket Partisi 200 Yeni Üyenin Katılım Programı” gerçekleştirildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kadınhanı’nda, partiye 200 yeni üyenin katılımı gerçekleştirildi.

Törene Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı,  MHP Konya Milletvekili Esin Kara, MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan, MHP Kadın Kolları Başkanı Gülay Selek,Konya Ülkü Ocakları Başkanı Yusuf Kasım Akta, MYK Üyeleri ve çok sayıda vatandaş ve partili katıldı.Törenin açılış konuşmasını yapan MHP Kadınhanı İlçe Başkanı Tevfik Yağcı, birlik ve beraberlik içerisinde çok çalışacaklarını belirterek, ülkücü davaya hizmet edenlere, etmek isteyenlere teşekkür etti.

“Konya,  Kızılelma’ya Emin Adımlarla İlerliyor”

Türkiye’nin son dört beş yıl içerisinde çok ağır ekonomik ve siyasal bir saldırı döneminden geçtiğinin altını çizen Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, Türkiye’nin bu beka mücadelesinden Cumhur İttifakı ile çıktığını belirtti.Milliyetçi Hareket Partisi’nin (MHP) yarım asırdır söylediği sözlerin yeniden keşfediliyor olmasının MHP’nin düşünce ve eylemlerinde ne kadar haklı olduğunu gösterdiğini söyleyen Kalaycı, bu doğrultuda eğilmeden, bükülmeden Türkiye’nin ali menfaatlerini ulusal ve uluslar arası her ortamda savunacaklarının altını çizdi.Kalaycı, “Türkiye’nin ve Konya’nın sorunlarına yakından vakıfız. Bunların çözüme kavuşturulması için Cumhur İttifakı çerçevesinde çalışmalarımız aralıksız sürmektedir. Milli bir düşünceyle yakalan istikrar ve üretim anlayışıyla üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorunumuz olmayacaktır. Piyasaların canlanmasına katkı sunacak yeni programlar ile esnafımız, sanayicimiz, çiftçimiz, memurumuz kısaca toplumun her kesimi bir rahatlamaya girecektir. Konya’nın metro, çevre yolu, KOP, lojistik merkez, hızlı tren, limana hızlı ulaşım gibi önemli projelerini MHP olarak yakinen takip etmekteyiz. MHP Konya İl Başkanımız Remzi Karaarslan ve Kadınhanı ilçe yönetimine, görevlerine aynı azim ve kararlılıkla devam etmelerini diliyorum. Konya, Kızılelma’ya emin adımlarla ilerliyor. İnşallah 2020 yılı hem Konya’mız, hem de Ülkemiz için huzur, bereket ve bolluk içinde geçer.” diyerek, MHP’ye katılım sağlayan yeni üyelere teşekkür etti.

“Ülkücülerin Tek Adresi MHP’dir”

MHP tüzük ve prensiplerine, MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin talimatlarına tam bağımlılık ve sadakatle çalıştıklarına vurgu yapan MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaarslan şunları söyledi: “Bir siyasi partinin yükseldiği yada güven kaybettiği üye sayısıyla alakalıdır. Her geçen gün büyümeye istikrarlı bir şekilde devam eden bir siyasi partiyiz. Yakın tarih göstermiştir ki MHP güçlüyse, Türkiye Cumhuriyeti Devleti de güçlüdür.  MHP, Türk Milleti’nin yıkılmamış, sarsılmamış, Allah'ın izni ile yıkılmayacak olan son kalesidir ve ülkücülerin tek adresidir. Bu tartışılmaz bir gerçektir ve yoruma kapalıdır. Biz Kadınhanı’nda, Konya’da MHP olarak varız, var olmaya devam edeceğiz. Partimize yeni katılacak arkadaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun ve hoş geldiniz diyorum. Amacımız, Başbuğumuz Alparslan Türkeş'in görüşleri ışığında, bilge Başkanımız Devlet Bahçeli'nin liderliğinde çağlar üzerinden atlayarak ilimde, teknikte ilerlemek, bölgesinde ve dünyada sözü dinlenen büyük bir devlet olmaktır. Türk medeniyetini tekrar dirilterek dünyaya adalet ve nizam getirmektir.  Bunu yapacak tarihi derinliğe, inanca ve güce sahibiz.  On binlerce üyemiz yüz binlerce ülküdaşımızla geleceğe sağlam adımlarla yürüyoruz.” dedi.

“Ülküdaşlarımıza Hayırlı Olsun”

MHP Konya Milletvekili Esin Kara partiye yeni katılan üyelere hayırlı olsun dileklerini iletirken konuşmasında şunlara yer verdi:  “Partimize yeni katılan ülküdaşlarımıza hayırlı olsun. Amacımız; Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emir ve görüşleri doğrultusunda, üyelerimiz ve ülküdaşlarımızla geleceğe sağlam adımlarla ilerlemektir.

Program, MHP’ye yeni katılım sağlayan 200 kişiye rozetlerinin takılmasıyla sona erdi.

Kaynak: BÜLTEN
Bu haber toplam 1258 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Kadınhanı Sözcü | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim