• Konya18 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KURT: ''ZAMAN SEYRETME ZAMANI DEĞİLDİR''
16 Kasım 2018 Cuma 11:08

KURT: ''ZAMAN SEYRETME ZAMANI DEĞİLDİR''

AK Parti Kadınhanı Belediye Başkanı Aday Adaylığını açıklayan ve müracaatını gerçekleştiren Muhittin Kurt, açıklamalarda bulundu. Kurt, '' zaman seyretme zamanı değil iş üretme zamanıdır '' diyerek harekete geçtiğini belirtti.

AK Parti Kadınhanı Belediye Başkanı Aday Adayı Muhittin Kurt, '' Milletimizin temsilcisi AK Parti de, birlik ve beraberliğimizin teminatı Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip ERDOĞAN, gece gündüz demeden bu aziz millet için çalışırken bize durmak yakışmamaktadır. '' diyerek hedeflerini anlattı. 

Muhittin Kurt şu açıklamalarda bulundu. '' Uzun yıllardır Kadınhanı ilçesine ve hemşerilerimize belediyemiz bünyesinde hizmette bulundum. Tecrübelerimi Kadınhanı halkı ile paylaşarak, AK Parti döneminde verilen hizmetlerin kaldığı yerden artarak devam etmesini sağlamak, ilçemizin ufkunu açmak ve yeni projelerimizi halkımızın hizmetine sunabilmek için  ‘zaman seyretme zamanı değil iş üretme zamanıdır’ diyerek harekete geçmek gerekti. Ülkemizin, milletimizin ve ilçe halkımızın,  gelişim ve değişimde zaman kaybetme lüksü yoktur. Her bireyin kendi alanında üstün icraatı gerekli ve zaruridir. Kadınhanı ilçemize yapılacak ve yapılması gerekli olan hizmetleri bir Belediyeci olarak çok iyi biliyorum. Bu nedenle  ‘’Hak İçin Halka Hizmette Yarış ‘’ düsturuyla, pozitif ayrımcılığa dayalı sosyal bir yapı oluşturmak, beklenen hizmetlerle ilçemiz halkına ilkleri yaşatmak, ilçemizi modern bir çehreye kavuşturmak, birçok yeni proje ile yeni gelişmeler sağlamak ve imkânlar dâhilinde verdiğimiz tüm sözlerimizi yerine getirme gayretimiz halkımızın ve AK Parti Teşkilatımızın takdirinde olacaktır. İşimizin layığını hizmet aşkı ile yapmak bizden, takdir halkımızdandır. '' 

Muhittin KURT Kimdir?

1966 yılında Konya ili Kadınhanı ilçesi Konurören Köyünde doğdu. İlk, Orta, Lise eğitimini Kadınhanı’nda tamamlayarak, Selçuk Üniversitesi Makine Resim ve Konstrüksiyon Bölümünden mezun oldu. Bilişim alanında, bilgisayar programlama, bakım ve onarım, veri tabanı uzmanlığı, Liderlik ve İşletme Yöneticiliği, Stres Yönetimi, Etkili İletişim stratejileri ve Beden Dili, Toplam Kalite Yönetimi sertifikaları bulunmakta. 1990 yılında Kadınhanı Belediyesinde göreve başladı, Tekniker, Belediye Otomasyon Kurucusu, Tahsilât ve Sayaç Okuma Sistem Kurucusu, Online Veri Tabanı Sistem Kurucusu,  AB Proje Koordinatörlüğü, Sosyal ve Kültürel Belediyecilik Hizmetleri, Proje Üretimi, Kültür Müdür Vekilliği, Fen İşleri, Kültür Merkezi Yöneticiliği gibi çeşitli görevlerde bulundu. Belediye kaynaklarının en etkin bir şekilde kullanılmasına yönelik araştırmalar, Yerel Yönetimlerde sorunlar ve çözümleri üzerine çalışmalar, Sosyal Belediyecilik anlayışının geliştirilmesi, çeşitlendirilmesi ve devamlılığın sağlanması üzerine araştırmalar, Yöneten ve Yönetilen ilişkilerinin Belediye Hizmetlerindeki çift yönlü etkileri üzerine alternatif araştırmalar, Yerel Yönetimlerde personel, zaman, kaynak bilgi yönetimleri konusunda istatistiklerinin güncellenmesi araştırmaları, Belediye Hizmetlerinde döngüsel hizmet organizasyon şemasının standartlaştırılması üzerine araştırmalar, Sistem ve dokümantasyon bilgilerinin fiber saldırılardan koruma araştırmalarında bulundu. KURT evli, eşi halen devlet memuru olarak görev yapmakta olup üniversite eğitimlerine devam eden bir kız bir erkek çocuk babasıdır.

 

 

 

Kaynak: MESTURE DİNÇ
Bu haber toplam 1837 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Kadınhanı Sözcü | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim