• Konya13 °C

FEVZİ DİNÇ / KADINHANI SÖZCÜ GAZETESİ

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
FEVZİ DİNÇ / KADINHANI SÖZCÜ GAZETESİ

KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR

16 Kasım 2018 Cuma 20:08

AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanlığı, partilerinin Belediye Başkanı Aday Adaylarının Tanıtımı için bir toplantı organize etti.

Alışılageldiği üzere bu tür toplantılar basına ve partililere yönelik olarak organize edilir. Fakat alışılagelmişlikten, program organizasyonundan ve nezaketten bi-haber olanlar olunca toplantı daha başlamadan basına kapatıldı.

Biliyoruz ki; bu tür toplantıların ilk bölümü basına açık olur ki, basın mensupları görüntü ve haberin içeriği ile ilgili gerekli dokümanları temin edebilsin diye.

AK Parti Genel Merkezi istediği kadar halk odaklı politika geliştirmek istediğini, Belediye Başkanlarını vatandaşların sesine kulak vererek seçeceğini söyleyip dursun, ilçemizdeki tip taban yapılanmaları birbirini ağırlamaya devam ediyor.

Toplantınızın elbette özel bölümleri olacak fakat aday adaylarının daha konuşma yetisi var mı onu bile göremeden toplantı basına kapatıldı.

İşimiz bu, bizler gocunmayız ama acırız bu tip organizasyonlarda bile irade koyamayan, usul bilmeyen yönetici tayfalarına. Acırız diyorum, o da şahsımız adına değil ha, vatandaş adına.

Lafın kısası, Kadınhanı halkı. AK Parti İlçe Başkanlığı ‘’ Körler Sağırlar Birbirini Ağırlar’ misali bir toplantı yaptı. Önünüze de bir aday çıkarıp koyacak. Kim olur bilemeyiz artık. Fakat size Başkan Adayı diye yutturulacak kişinin daha konuşma yetisi var mı onu bile biz duyamadık ki size aktaralım. 

Hadi hayırlı işler, iş bilmezler…

Bu yazı toplam 1858 defa okunmuştur.
Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Kadınhanı Sözcü | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim