• Konya33 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Karaca: ‘’Mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili diliyorum’’
21 Ocak 2022 Cuma 20:58

Karaca: ‘’Mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili diliyorum’’

AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanı İrfan Karaca, yarıyıl tatiline giren tüm öğrenci, öğretmen ve velilere bir mesaj yayınlayarak mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili diledi.

Başkan İrfan Karaca, mesajında şu ifadelere yer verdi. ‘’Sevgili Öğrencilerimiz, Değerli Öğretmenler ve Kıymetli Velilerimiz; 2021- 2022 eğitim öğretim yılının birinci dönemini tamamlamış bulunuyoruz. 
Yorucu bir yarı dönem geçiren, geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum. 
Sevgili öğrencilerimiz; 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı birinci döneminde ortaya koyduğunuz gayret ve çalışmalarınızın sonucunda karnelerinizi alıyorsunuz. Karne heyecanınıza içtenlikle katılıyor, sizlerle birlikte aynı heyecanı yaşıyorum. Notlarınız ne olursa olsun, umudunuzu, cesaretinizi, inancınızı ve kendinize olan güveninizi diri tutarak tatilinizi iyi geçirin. Başarının yolu herkese açıktır, yeter ki siz hedefinizi doğru tespit edin ve ona göre planınızı yapın. 
Değerli Öğretmenlerimiz; bilgiyle nesiller inşa ederek geleceğimize tohumlar serpen kıymetli öğretmen arkadaşlarım, çocuklarımızda var olan cevherleri hassasiyetle işliyorsunuz. Bir hayat biçimine dönüşmüş mesleğinizi icra ederken ortaya koyduğunuz fedakarlıklarla nice başarıların altında sizin emekleriniz var. Sürekli değişen dünyada ve pek çok yeniliğe imza atılan eğitim sistemimizde sizlerin de kişisel ve mesleki gelişiminizi ihmal etmeyeceğinize inanıyorum.
Kıymetli velilerimiz; çocuklarımızı sadece dönem veya yılsonunda aldıkları notlarla değerlendirmeyiniz. Bazı öğrencilerin karnelerinde arzu edilmeyen notlar olabilir. Çocuklarımızın sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel potansiyellerinin karnelere sığmayacak kadar zenginliğe sahip olduğunu unutmamalıyız.
Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizi yarınlara taşıyacak olan öğrencilerimizi ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizi tebrik ediyor,  mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyorum.’’ 

Kaynak: HATİCE ŞAHİN
Bu haber toplam 1283 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Kadınhanı Sözcü | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim