• Konya27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK PARTİ’DE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI
26 Aralık 2019 Perşembe 19:21

AK PARTİ’DE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI

AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanlığı 73. Danışma Meclisi Toplantısı Konya Milletvekili Ziya Altunyaldız’ın katılımıyla parti binasında gerçekleşti.

AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Toplantısı’na; Milletvekili Ziya Altunyaldız, Belediye Başkanı Mehmet Badem, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanı İrfan Karaca, İlçe Teşkilat Üyeleri ve partililer katıldı. İlçe Parti Başkanı İrfan Karaca, Danışma Meclisi Toplantısının açılış konuşmasını yaptı. Karaca, partilerindeki coşku ve heyecanın seçimden seçime değil bir ömür boyu olduğunu belirterek, ‘’biz herhangi bir parti değil, AK Parti’yiz’’ dedi.

- Yerel Yönetimlerle sürekli koordinasyon halindeyiz

Başkan Karaca, Yerel Yönetimlerle sürekli koordinasyon halinde olduklarını belirterek;‘’Bu dönemin en verimli şekilde geçmesi için el birliği ile çalışmaktayız. İlçemizdeki Sivil Toplum Kuruluşları ve faaliyet yürüten Derneklerle iletişim halindeyiz. Biz neferiz çalışırız. Üzerimize düşen görevi yerine getirip gerisini Rabbimize bırakırız. Bu davada kendi nefsimiz için hiçbir arzu ve beklentimiz yoktur, olamaz ve olmayacaktır.’’ dedi.

- Biliyoruz ki; Vefanın adı Recep Tayyip Erdoğan’dır

Başkan Karaca; partililere yaptığı konuşmanın devamında, ‘’Küresel ayak oyunlarıyla Türkiye’yi teslim almak için Erdoğan‘sız bir gelecek hayal edenler sadece hayal görmekteler. Biz biliyoruz ki, vefanın adı Recep Tayyip Erdoğan’dır.’’ dedi. Karaca, ‘’Davasına ihanet edenleri kullanarak partimizi içeriden zayıflatacağını düşünenler rüya görmekteler. Biz biliyoruz ki; vefanın adı Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bazen de en acı şekilde görüyoruz ki vefasızlığı yaşayanın adı da Recep Tayyip Erdoğan’dır. Herkes bilsin ki, biz milletimizle beraber dün olduğundan daha fazla bir inançla daha fazla bir gayretle ve daha büyük bir kararlılıkla; Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız, Büyük Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız. Türkiye’nin yanındayız, Al Bayrağımızın yanındayız, Şehitlerimizin yanındayız.’’ İfadelerini kullandı.

- Milletvekilimiz Altunyaldız’a taleplerimizi ilettik

AK Parti İlçe Başkanı İrfan Karaca, Danışma Meclisi Toplantısı sonrasında yaptığı açıklamalarda ise; Milletvekili Ziya Altunyaldız’a ilçedeki ihtiyaçlar doğrultusunda taleplerini ilettiklerini belirterek,‘’Sayın Milletvekilimiz ile birlikte esnaflarımızı ziyaretlerde bulunarak, istişareler gerçekleştirdik. Meslek Yüksekokulumuzu ziyaret ederek, fakülte talebimizi bildirdik ve okulumuzun mevcut yapısına dair bilgiler sunduk. İlçemize kazandırmayı amaçladığımız fakülte için gereken desteğin sağlanmasını talep ettik. Ziraat Bankası Şubemizi de ziyaret ederek çiftçilerimizin kullanmış olduğu kredilerin yapılandırılması ile ilgili konularda görüş alışverişinde bulunduk. Hastanemizin ek bina projesini hakkında bilgilendirmeler yaptık.  İlçemiz Konya girişinde meydana gelen kazaların önüne geçmek adına bölgeye alt geçit kazandırma projemizi değerlendirdik. KOP destekleri hakkında ve Yunak bölgesine doğru kullanılan yolun çift yol olmasına yönelik taleplerde bulunduk. Danışma Meclisi Toplantımız Milletvekilimizin de katılımıyla oldukça verimli geçti. İlçemize yeni hizmetler kazandırma yolunda çalışmaya devam ediyoruz. ‘’ dedi.

Kaynak: MESTURE DİNÇ
Bu haber toplam 1419 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Kadınhanı Sözcü | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim