• Konya17 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MUSTAFA ERSÖZ BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI OLDU
25 Ocak 2019 Cuma 14:37

MUSTAFA ERSÖZ BAĞIMSIZ BELEDİYE BAŞKANI ADAYI OLDU

Mustafa Ersöz, Bağımsız Kadınhanı Belediye Başkanı Adayı olduğunu ilan etti.

Kadınhanı ve Mahallelerinde her ailenin ekonomik refah düzeyini artıracak kendi projeleri ile 2019 Şubat ayından itibariyle ses getirecek bir çalışmaya imza atmak için hazırlandığını belirten Mustafa Ersöz, Bağımsız Kadınhanı Belediye Başkanı Adayı olduğunu duyurdu ve ilçe halkından destek istedi. 

Mustafa Ersöz Kimdir? 1989 Yılında Kadınhanı Atlantı da doğdu. Konya’da İlköğretimi, Selçuklu Ticaret Meslek Lisesini Tamamladı. Selçuk Üniversitesi İşletme Bölümü ön lisansı bitirdi devamında ise Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde Lisansını tamamladı. Çeşitli şirketlerde muhasebe müdürlüğü ve yöneticilik yaptı. 2016 yılından beri Türkiye genelinde kendi işi olan yatırım ve proje dalında danışmanlık hizmeti vermektedir. Mustafa Ersöz evli ve bir çocuk babasıdır.

Bağımsız Kadınhanı Belediye Başkanı Adayı Mustafa Ersöz, '' 31 Mart günü Belediye Başkanı seçilmem durumumda 15 Şubat 2019 tarihi itibariyle Kadınhanı'mız ve Mahallerimizde ikamet eden hemşerilerimle ayrıntılarıyla paylaşacağım başlıca yapacağım icraatlarım'' sözleriyle Kadınhanı için planlarını şu maddelerle sıraladı.

1. Öncelikle Kadınhanı ve Mahallelerinde dışa göçün durması ve göç yapanların geri dönmeleri için gerekli tüm yatırım adına adımlar atılacak.

2. 2019 Şubat-Ağustos dönemi arasında tüm hemşerilerimin doğrudan ve dolaylı faydalanacağı toplam 5 Milyon TL’lik kalkınma projesi hayata geçirilecek.

3. Belediye başkanı olmam durumunda 5 yıl boyunca yıllık tüm hemşerilerimin doğrudan ve dolaylı faydalanacağı 10 Milyon TL kalkınma projesi hayata geçirilecek.

4. Yeni Kadınhanı Organize Sanayisi kurulacak

5. İlçemizde yeni fabrika sahaları kurulup geliştirilecek

6. İmar ile ilgili yeni düzenlemeler yapılacak

7. Kadınhanı ve Mahallelerinde ağaçlandırma çalışmaları yapılacak yeşil doğaya kavuşturulacak

8. Genç bayanlara ait sanat ve eğitim merkezlerini kurulacak

9. Belediye bünyesinde gıda bankasının kurulacak

10. Mahallelerde mahalle sakinlerinin problemlerini anlayabilmek ve çözüme kavuşturulması için muhtarlarla istişare toplantıları yapılacak

11. Kırsal tarımı destekleme projesindeki önem yani Avrupa hibesinden faydalanarak belediyenin de yer verme teşvikiyle seracılık, tavuk çiftlikleri, süt ve besicilik hayvanların desteklenmesi konusunu halka açılacak ve teşvik edilecek

12. Mahallelerde kültür merkezleri oluşturulacak

13. Tarım Sulama alanların geliştirilmesi için Beyşehir Gölünden su getirmek için kanal projesi yapılacak hayata geçirilecek

14. Planlı alt yapı çalışmaları yapılacak, Otopark sorunu çözülecek, Her eve tatlı su getirme çalışması yapılacak ve onlarca proje hayata geçirilecek. 

Kaynak: HATİCE EBRU KOYUNCU
Bu haber toplam 1286 defa okunmuştur
YORUMLAR
Cihan
Danışmanlik adı altında dolandırıcılik yapan.biridir.bu belediye adayligida millete guzel goruntu vermek icin yaptigi bir hamledir.zaten sonra cekildi.ayni zaman akp aday adyi olmak icin basvurmasida bunun icindir.
10 Eylül 2019 20:40
37.155.172.229
Fena
1 numaralı dolandırıcıdır
25 Şubat 2019 20:07
5.24.166.40
Ahmet
Başarılar .. Çok güzel projeler inşaallah desteğimiz sizinle.
25 Ocak 2019 20:14
46.154.4.14
ÖNE ÇIKANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Kadınhanı Sözcü | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim